+420 604 508 806 | trafopol@trafopol.cz

O nás

Poté, co nás osud svedl dohromady v pracovním i osobním životě, vznikla myšlenka založit vlastní rodinnou firmu jako přirozená touha posunout se dál.

Naše rozhodnutí zúročit dosažené vzdělání, kvalifikaci a zkušenosti z nás ve spojení s pečlivostí, spolehlivostí a flexibilitou dělá dobrý tým.

Osobně si stojíme za kvalitou odvedené práce a naším cílem je zanechat za sebou jen pozitivní reference. A kde je vůle, tam je i cesta …

Miloš Svatoš

Jsem revizním technikem s rozsahem osvědčení E1A (do napěťové hladiny 230 kV) s bohatými zkušenostmi v oblasti velmi vysokého, vysokého a nízkého napětí, které jsem načerpal v průběhu svého dnes již dvacetiletého působení v oboru elektroenergetiky.                                                        

V průběhu svého profesního života, který mě vtáhl i do víru přednáškové a lektorské činnosti na celostátní úrovni, byť vzhledem k mému pracovnímu vytížení velmi nepravidelně, jsem velmi brzy došel k poznání, že má revizní práce je i mým posláním.

Můj obor mě často konfrontoval s technickými závadami typickými, neobvyklými i zcela absurdními, a z těchto důvodů všude propaguji, že i v oblasti elektroenergetiky je nejdůležitější prevence a z ní vyplývající pravidelná revizní a servisní činnost, která ve velmi vysoké míře dokáže zabránit ztrátám na lidských životech a v neposlední řadě i škodám na majetku.

Úkolem nás, revizních techniků, je zejména posoudit stav zařízení před uvedením do provozu nebo během provozu a popsat úroveň bezpečnosti.

Může se jednat i o Vaše zdraví či Váš majetek …..

 

 

 

Ing. Daniela Svatošová

Vystudovala jsem ekonomiku a management, obor Finance a s podnikáním mám bohaté zkušenosti z rodinné projektové firmy svého otce, kde jsem mnoho let komplexně zajišťovala chod firmy po administrativní, účetní i hospodářské stránce.

Ochota, slušnost, spolehlivost a důvěra byly pro nás vždy samozřejmostí, odměnou byl pak dobrý pocit z kvalitně odvedené práce, spokojený klient a vědomí, že i do práce se člověk může těšit.

Svou práci děláme s láskou, radostí a pečlivostí a všechny hodnoty, které sami vyznáváme a ve kterých chceme žít a pracovat, nabízíme i Vám.  

Trafopol, s. r. o.

Luční 222

Horní Bezděkov

273 51  pošta Unhošť

IČ: 06152368

DIČ: CZ06152368

 

Miloš Svatoš

tel. +420 604 508 806

e-mail: milos.svatos@trafopol.cz 

 

Ing. Daniela Svatošová

tel. +420 774 797 039

e-mail: daniela.svatosova@trafopol.cz

Jméno a příjmení:*
E-mail:*
Telefon:*
Okres:*
Poznámka k poptávce: